קמין פלט


לצפייה בקטלוג לחצו כאן


קמיני פלט הם בעלי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום בשוק תנורי הארובה. קמין זה עובד על שבבי עץ דחוס, חומר נקי ממזיקים, יבש לחלוטין, חומר ידידותי לסביבה וזול ביותר. כתוצאה מכך החומה הבעירה יבש לחלוטין אין פליטת עשן ולכן אין כל הפרעה לשכנים כשהקמין פועל.

חומר הבעירה מגיע בשקים של 15 קילו, ארוז, נקי ומסודר במשטח, כך שאין חשש למזיקים בתוך הבית.

שק של 15 קילו מספיק לכ-24 שעות בעירה, בעוצמת חימום נמוכה. מחיר שק עולה כ-40 ש"ח. בקמיני פלט אחוזי ניצולת חומר הבעירה נעים בין 90%-98% אלו נתונים גבוהים מאוד ביחס לשאר סוגי הקמינים. בזכות אחוזי הניצולת הגבוהים בקמיני פלט כמות האפר שנשארת לפינוי היא קטנה מאוד ביחד לקמין עצים.

קמיני פלט בעלי טכנולוגיה מתקדמת ביותר. הקמינים מגיעים עם שלט שבאפשרותו ניתן לכוון את הקמין לגובה טמפרטורה רצויה, ניתן לכוון את עוצמת הלבה, הפעלת מפוחי אוויר והדלקה/כיבוי של הקמין. ניתן לכוון דרך השלט 6 הדלקות אוטומטיות של הקמין.
בנוסף, ניתן לכוון תוכנית שבועית להדלקה/כיבוי של הקמין - דבר המקל על האוכלוסייה הדתית.
קיימת אפשרות להדלקת/כיבוי הקמין באמצעות הסמארטפון.

קמין הפלט יודע לספור את מספר שעות העבודה שלו וכך מודיע על זמן טיפול שנתי נדרש.


בקמיני הפלט ישנו מיכל להכנסת הפלט. מיכל הפלט מספיק ל20 שעות עבודה על עוצמת להבה נמוכה. ניתן לרכוש מיכל פלט גדול הממלא באופן עצמאי את מיכל הפלט של הקמין כך שאין צורך להתעסק עם הזנת הקמין לאורך כל החורף.

התקנת קמין פלט פשוטה מאוד כל שצריך לעשות הוא להתקין ארובה בקוטר של 10 ס"מ שאיננה חייבת לעבור דרך הגג.
ניתן להשתמש בארובה של קמין נפט לקמין פלט ולכן קמיני פלט הם תחליף מצויין לקמיני נפט.
ניתן להתקין קמיני פלט בבנייני מגורים רבי קומות.
הפלט, חומר הבעירה, הוא זול במיוחד. על כן, קמין זה מספק תחליף ומענה לבעלי קמיני הנפט הידוע כחומר הבעירה היקר ביותר ולכלל הלקוחות המעוניינים לחסוך בעלויות ובאנרגיה.

קמין הפלט מצריך פחות התעסקות בניקיון בהשוואה לקמין עצים. אין צורך בניקיון הזכוכית, אלא רק ניקוי מגירת האפר בין פעם לפעמיים בשבוע.
זיהום הסביבה מופחת בעת שריפת הפלט. בעת יצור הפלט נעשה מעין מיחזור של הפתיתים והנסורת מתעשיית העץ, התורם להקטנת הפסולת שמייצר האדם.
בקמיני פלט קיימת אפשרות לדגם Build in- קמין בנוי בתוך הקיר, ניתן לשלב אותו בקיר גבס, קיר בריקים או כל קיר מעוצב אחר.
ניתן לשלב לקמין הבנוי פתחי אוויר לפיזור החום משני צידי הקיר בו הקמין נמצא.

קמין פלט הוא בעל איכויות רבות: שמירה על איכות הסביבה, הוזלה בעלויות, אינו מצריך הפעלה והתקנה מסובכת ובעל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בין סוגי הקמינים הקיימים.

אדם אשר ירכוש קמין זה יהנה מיתרונותו הרבים ומאופן השימוש בו.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. קמינים
  3. /
  4. קמין פלט
logo בניית אתרים