קמין נפט

לקמיני הנפט מספר אפשרויות להצתה:

-הצתה אלקטרונית.
-הצתת טיימר.
-הצתה ידנית.

קמיני נפט בנויים בצורה כזו שגוף הקמין מתחמם כתוצאה משריפת הסולר בתא הבעירה של הקמין.
קמיני הנפט של חברת קמינטי עשויים מיציקה מלאה. יש להדליק את הקמין למספר שעות כיוון שליציקת הברזל לוקח זמן להתחמם אבל כשהיא מתחממת היא מפיצה חום רב גם מספר שעות לאחר הכיבוי שלה.

קמיני נפט מופעלים ע"י קרבורטור שמווסת את זרימת הנפט לתוך סיר הבעירה. ע"י הקרבורטור ניתן לשלוט בגובה הלהבה ובעוצמת החום של הקמין.
בקמיני נפט קיימת אפשרות להפעלת הקמין עם סולר ע"י החלפת הדיזה בקרבורטור. אנו, בחברת קמינטי, ממליצים להפעיל את הקמין עם נפט ולא עם סולר כיוון שהסולר שומני ומלוכלך יותר מנפט.

קוטר הארובה של קמיני נפט היא 12 ס"מ - קוטר צר יחסית לקוטר הארובות של שאר סוגי הקמינים ולכן ההתקנה היא פשוטה ונוחה. 
בחלק הפנימי של הבית נשתמש בארובת נירוסטה 304 / ארובת אמייל שחור.
בחלקו החיצוני של הבית נשתמש בארובה מבודדת המורכבת מארובה חיצונית וארובה פנימית ובניהם בידוד המונע עיבוי נוזלים. במידה ולא שמים ארובה מבודדת בחלקו החיצוני של הבית תתצטבר בקמין ובארובה הרבה חלודה שתגרום להריסת הקמין בתוך 4-5 שנים למרות שביכולתו של הקמין לפעול כ20 שנים. 
בקמיני הנפט ישנה אפשרות להתקין ארובה אחורית וכך להשתמש בפלטה העליונה לחימום ערמונים ושמנים ארומטיים המעניקים ריחות נעימים לבית וכן אווירה חורפית ונעימה לחלל הבית.


טיפים לטיפול בקמין נפט

בכדי לשמור על איכות ואורך חייו של הקמין יש לבצע ניקיון של הקמין בכל תחילת עונת החורף. קמיני נפט מעניקים שקט נפשי מבחינת הטיפול בהם כיוון שהם לא מייצרים תקלות. כל המנגנונים של קמיני נפט הם מכניים. החלפת הקרבורטור מתבצעת אחת ל-15 שנים.
גזי הפליטה של קמיני נפט אינם נראים לעין וכן אינם מייצרים פייח שמצטבר במקרים אחרים וחוסם את הארובה.
למעבר לקטלוג לחצו כאן.

.

logo בניית אתרים