קמין פלט

פתרון מושלם לאנשים שרוצים לחמם את הבית שלהם עם עוצמה של קמין עץ ולקבל בערת עצים טבעית גבוהה ועשירה.

הקידמה לא עומדת במקום והנה נמצא הפתרון לכל האנשים שאין להם זמן ויכולת לטפל באח עצים.

מה זה בעצם קמין פלט?

זה אותו אח עצים רק שהחומר בערה זה לא בולי עץ זה גרנולות של עץ דחוס בטמפרטורה גבוהה ללא חומרים כיימים בתוך הקמין יש תא איחסון לפלט (ממוצע 30 קילוגרם מילוי) שעל ידי חלק שנקרא חילזון מוזרם לתא הבערה ונשרף בתוך תבנית ההדלקה של הפלט וכל זה מתבצע על ידי ספירלה חשמלית אוטומטית.

קוטר הארובה ברוב הדגמים 8 סנטימטר משיכה של גזי פליטה (עשן) מתבצעת על ידי מפוח עשן שזה מאפשר מסלולי ארובה אופקים מסובכים ולא טבעיים לקמיני עץ בנוסף ברוב הדגמים יש מפוח אוויר שמזרים אוויר חם בין הדפנות של הקמין וזורק לחלל של הבית. הטכנולוגיה הזאת מקצרת מאוד את תהליך החימום של הבית. כל ההפעלה כיוון ותכנון של עבודת הקמין מתבצעת על ידי פנל דיגיטלי שלט או אפליקציית סמארטפון.

אז מה היתרונות של קמין פלט?

קודם כל זה עיסוק הרבה קל ופשוט לעומת קמין עץ לא צריך לדאוג למקום לאחסנת עצים, פלט מגיע בשקית נילון כל שקית 15 קילוגרם לא צריך להתעסק בניקוי ופינוי תא הבערה במגירת אפר כל יום הקמין שורף את הפלט עד מצב של אפר סיגריה ומאפשר בכך ניקוי של פעם פעמיים בשבוע (תלוי בזמן השימוש), הטכנולוגיה של מפוח העשן מאפשרת להתקין את הקמין כמעט בכל נקודה של הבית  עם כל המסלולי ארובה ניתן לתכנן את הקמין להדלקה וכיבוי אוטומטי עד שישה פעמים ביום ,שבעה פעמים בשבוע עם תוכנית שונה לכל יום.

חימום על ידי קמין פלט הוא חימום נעים ולא מיבש את הסביבה ומאפשר בעזרת טכנולוגיות חדשות להגיע לחימום יציב של כל הבית ולא להיות תלוי בסוג עצים, איכות עצים ומזג האוויר.

אנחנו מייבאים את כמיני פלט של חברת palazetti איטליה החברה הכי גדולה באירופה מבחר ענק של דגמים צורות, קלאסי, מודרני, הייטק בגוונים שונים.


אחזקה תיקונים וטיפולים לקמינים:

חברתנו מתמחה באחזקה ותיקונים לכל סוגי קמיני עץ, נפט, גז, ופלט. הטכנאים שלנו מוסמכים על ידי מכון התקנים הישראלי ובעלי ניסיון רב בתחום, בכל סוגי העבודות הקמינים, תיקון תקלות, ניקוי ארובות, תיקון נזילות גג, החלפת ארובות, מכלי נפט, מערכות גז, מבערים, דלתות לקמינים שונים, חבלי אטימה, זכוכיות, צביעה פנימית וחיצונית, בדיקה שנתית ועוד...במחסנינו מלאי גדול של אביזרים וחלקי חילוף לכל סוגי הקמינים המאפשר לכם טיפול מקצועי ומהיר עם חלקים מקוריים של היצרן. על כל סוגי העבודות תינתן אחריות ל-12 חודשים.

logo בניית אתרים