קמין עץ

הקידמה הטכנולוגית של החיים לא עזב בצעד גם את קמיני העץ. קמיני עץ של היום זה כבר לא נישה מאבני שמות בקיר עם ארובה או קופסת מתכת שבתוכה שורפים עץ. על ידי טכנולוגיות חדשות וקמיני העץ יכולים להציע לכם היום עוצמה עד 25 קילוואט (מחמם 250 מטר מרובע) וזמן בערה רציף עד 10 שעות (ללא הוספת עץ) הטכנולוגיה מאפשרת לנו לשלוט על עוצמת בערה ולהנמיך אותה לעומת  הצורך.

עד 85 אחוז גזי פליטה של קמיני עץ (עשן) עוברים תהליך של שריפה כפולה ונפלטים לסביבה הרבה יותר נקיים ועם פחות ריח שרוף. טכנולוגיות מיוחדות גם עוזרות היום לקבל את החלון נקי ללא סימני פיח בזמן ממושך ועדיין תקבלו בערה הכי גבוהה ועשירה לכל האורך של תא השריפה, צלילים של שריפת בולי עץ ואווירה מיוחדת בכל הבית.


למה משמש קמין עץ?

הרבה מהדגמים של קמיני עץ מאפשרים לכם אפיה ובישול בתא השריפה בזמן עבודת הקמין רוב הדגמים מיוצרים ביציקה איכותית שמאפשרת את החיים הארוכים של הקמין מדור לדור. מבחר ענק של דגמים, צורות וסגנונות שיתאים לרצונכם ולעיצוב של הבית שלכם. קמינים בסיגנון free stending, קמינים בנויים בציפוי גבס, שיש, עץ, מתכת, זכוכית. דגמים עם דלת גלותינה או דלת נפתחת, מבחר צבעים.

אנחנו משווקים חברות אירופאיות עם ניסיון רב בתחום וידע של כמה דורות gotul (נורווגיה)  nesturmargin (בלגיה) dubre (בלגיה) seguin (צרפת).
למעבר לקטלוג לחצו כאן.

logo בניית אתרים