קמין גז

אומרים שאפשר לצפות כל החיים איך שהמים זורמים איך האש בוערת ואיך שמישהו מקצועי עובד אנחנו יכולים לאפשר לכם צפייה בשני הסעיפים אחרונים, כולנו חולמים על נקודת קמין, על נקודה בבית שיעמוד בה קמין בערה אמיתי.

 אבל מה לעשות אם אנחנו גרים בדירה במגדל במרכז העיר בקומה האמצעית, וכאן הפתרון- קמין גז של היום בטכנולוגיות חדשות של ערובה כפולה או מפוח עשן מאפשרות לכם לבחור כל נקודה בביתכם להתקנת קמין גז ללא הגבלה במיקום , בנפח של החלל, בצורה של הקמין או עוצמת חימום.

טכנולוגיית ערובה כפולה או מפוח עשן אלה הם הטכנולוגיות הכי בטיחותיות בשוק העולמי שמאפשרות לקבל קמין עם תא בערה אטום לחלוטין עם יציאה של גזי פליטה ומעניקה חמצן לבערה מחוץ לבית מגורים הפעלה של קמיני  גז מתבצעת על ידי שלט רחוק או אפליקציית סמארטפון ומאפשר לתכנן את המערכת להפעלה וכיבוי אוטומטי על ידי טיימר או תרמוסטט קמיני גז מגיעים עד עוצמה של  15 קילוואט ומאפשרות לחמם חללים עד 150 מטר מרובע.

 מבחר ענק של הדגמים מאפשר לכם להתקין קמיני free stending בכל מיני צורות עגולים, מרובעים, מלבנים, תלויים.

גם קמינים תלויים עם ציפוי גבס, שיש, עץ, מתכת, זכוכית פתוחים בחזית צד וחצי, דו צדדי.

קמיני גז מוסיפים בעיצוב של הבית ועושים אותו מיוחד ביותר. בנוסף הם לא פולטים עשן וריח ומאפשרים להתקין אותם בבניה צפופה של מרכזי העיר ללא תלונות של השכנים או של הרשויות.

התקנה של קמיני גז יכולה להיות לא רק בזמן בנייה או שיפוץ אלה גם בביתך המוכן. אנחנו משווקים שלוש חברות של קמיני גז הכי פופולריות בעולם אורטל (ישראל) faber ( הולנד) alement 4 (הולנד) חברתנו מתמחה לא רק בהתקנה של קמיני גז אלה גם בתיקונים וטיפולים שנתיים.

logo בניית אתרים