המלצות על העבודה והקמינים שלנו:


שם הלקוח: סול ישראלסון
מס' פלאפון: 0587373710
תניא וקובי שלום,
אני רוצה להודות לכם על השירות כי הייתם מדהימים ומקצוענים לאורך כל הדרך. קבלתי תמיד מענה מיידי לכל פניה, תמיכה מקצועית לפני ואחרי ההתקנה וסבלנות ויחס נדיב גם כשהתקשרתי מיליון פעם. הלוואי וכל האנשי מקצוע היו כמו קובי גם ברמה המקצועית והאישית. אני יותר מאשמח להמליץ עליכם לכל לקוח כי אני חושבת שחובה לעודד אנשים שנותנים שירות ברמה שלכם כי זה נדיר ולא קל למצוא אנשים כמוכם שכ"כ כייף לעבוד איתם. תודה רבה על התקנת הקמין, על התמיכה והסבלנות ועל השירות המעולה מהרגע הראשון ועד הסוף. ניפגש בתחזוקה הבאה. סול
שם הלקוח: יותם
מספר פלאפון: 0528311399
קניתי קמין פלט מחברת KAMINETY. נהנו מהעבודה המקצועית של קובי. הקמין עובד באיכות מעולה.
קובי עובד באופן נקי ומסודר ולא השאיר לנו טיפת לכלוך בבית! אנחנו ממליצים מאוד על חברת KAMINETY שהייתה איתנו מרגע הייעוץ לקמין ועד סיום ההתקנה של הקמין וגם לאחר מכן תמיד עזרו בשאלות וכו.

שם הלקוח: משה
מספר פלאפון: 0506271257
ברצוני לציין לשבח את עבודתו האיכותית והמדוייקת של קובי שהתקין אצלנו קמין. השירות של חברת קמינטי מהיר ונדיב, אנו מודים לחברת קמינטי על זמינות מלאה לאורך כל הדרך ועל מענה לשאלותינו תמיד כשצריך. הקמין הוסיף לביתנו מראה יוקרתי ומודרני אנו ממליצים על קניית קמין בחברת קמינטי.

שם הלקוח: רמי
מספר פלאפון: 0542211663
אני רוצה להביע את תודתי לחברת קמינטי על התנהלותה. קובי התקין אצלי קמין, קובי הגיע במועד שנקבע היה אדיב וענייני וסבלני לענות על כל שאלותיי. קובי מגלה המון סבלנות, אדיבות ומקצועיות.
אני ממליץ מאוד לכל מי שרוצה לקנות קמין לקנות אותו דרך חברת קמינטי בזכות השירות הטוב והעבודה המקצועית. 

שם הלקוח: חנן
מספר פלאפון: 0528444613
קניתי מחברת קמינטי קמין עצים. רציתי להודות לחברת קמינטי - קמינים ולקובי שנתן לנו שירות מצוין. השירות שקיבלנו היה מהיר ואדיב. קובי התקין את הקמין תוך שהוא שומר על הניקיון ולא השאיר לכלוך.
נהנו לעבוד עם חברת קמינטי וממליצים עליהם בחום!

שם הלקוח: ליאור קיינן
מספר פלאפון: 0529276134
אני רוצה לשבח את חברת קמינטי על השירות המקצועי בהתקנת הקמין שקניתי ועל איכות הקמין! רכשתי מהם קמין עצים שעובד מצוין. אני מרוצה מאוד מהדייקנות בביצוע ההתקנה. אני מאוד שמח שקניתי את הקמין מחברת קמינטי. חברת קמינטי בעלת תודעת שירות גבוהה מאוד. 

שם הלקוח: קובי
מספר פלאפון: 0524482355
קובי הגיע אלינו להתקין קמין. נתקלנו בבחור מדהים, עם הרבה סבלנות וחיוך על הפנים. קובי סיפק לנו תשובות מלאות לכל השאלות שלנו בשמחה ומכל הלב. נהנו לקבל שירות מחברת קמינטי ובמיוחד מקובי ואנחנו מודים לכם על השירות הטוב, המקצועי והמדויק. אנחנו ממליצים לכם לרכוש ולהתקין קמין אצל חברת קמינטי שנתנה ועדיין נותנת לנו שירות מצוין.

שם הלקוח: שרית
מספר פלאפון: 0524511055
תודה על שירות מעולה ועבודה מקועית ביותר. הקמין הוסיף לנו מאוד לעיצוב של הבית והעניק לבית מראה יוקרתי וחדשני. נהנתי לעבוד עם חברת קמינטי וממליצה על רכישת קמין והתקנתו בחברת קמינטי.

שם הלקוח: נורית
מספר פלאפון: 0549416780
קנינו קמין מחברת קמינטי לפני כשנתיים. לפני כשבוע הזמנו את קובי לטיפול הכנה לחורף לקמין. אנו מרוצים עד מאוד מהשירות והמקצועיות של קובי ושל החברה. הקמין איכותי מאוד ומחמם לנו את הבית מעל הציפיות. בנוסף, הקמין שידרג לנו את עיצוב הבית.
אנו ממליצים על קניית קמין רק דרך חברת קמינטי שתעניק לכם שירות מעולה ואמין.

שם הלקוח: שלי
מספר פלאפון: 0528186883
ממליצה בחום על חברת קמינטי שהתקינו אצלי קמין נפט. השירות אדיב ומקצועי. ההתקנה הייתה בלי שום בלאגן והמתקינים השאירו אחריהם בית מצוחצח.

logo בניית אתרים